Пирин излъга Берое под Аязмото

Пред около 500 зрители гостуващият Пирин (Гоце Делчев) победи Берое с 3:2 в резултатен мач от 10-ия кръг на А група.

В 31-ата минута Петър Лазаров изпълни ъглов удар в наказателното поле на старозагорци, включилият се в атаката Любомир Гуцев бе най-съобразителен и с глава изпрати топката неспасяемо в долния десен ъгъл на Кирил Акалски - 1:0 за Пирин.

В 40-ата минута Веселин Марчев бе изведен зад защитата на домакините и той с техничен параболичен удар прехвърли вратаря Кирил Акалски за 2:0 за гостите от Гоце Делчев.

В 43-ата минута след отлично изпълнение на фаул Педро Еуженио намали резултата - 1:2, а в даденото от главния съдия Стефан Спасов продължение на първото полувреме отново отлична проява имаше Еуженио - със силен удар от границата на наказателното поле португалецът отбеляза втория си гол в мача в рамките само на няколко минути - 2:2.

В 73-ата минута след бърза контраатака топката стига до Васил Панайотов, който с техничен удар я изпрати в мрежата на Кирил Акалски - 3:2 за Пирин, при който резултат прозвуча и последният съдийски сигнал.