
Декларация
От футболистите, треньорите и спортно-техническото ръководство към привържениците на футбола в Благоевград
Скъпи привърженици на футбола в Благоевград и съмишленици на идеята Пирин. Спортно-техническото ръководство, футболистите и треньорите Ви поднасят най-искрените си извинения за претърпяната загуба в последния кръг от футболното първенство на А ПФГ.
Клубът Ви се извинява за нанесената обида и обещава още в следващата среща да покаже подобаващите дух и качество, които съмишлениците ни заслужават.
Всички ние поемаме отговорността и обещанието, когато следващия път футболистите излязат със зеления екип и орела на гърдите, да видите несломимостта и непримиренчеството което Вие, верните наши привърженици, заслужавате.
Ние мислим и се надяваме, че както винаги заедно сме се справяли с трудните ситуации, така и сега ще успеем да покажем високото място във българската футболната йерархия на клуба и неговите привърженици.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ