Пирин излезе с декларация за загубата от Локо Мездра

снимка: SPORTA.BG

Декларация

 

От футболистите, треньорите и спортно-техническото ръководство към привържениците на футбола в Благоевград

Скъпи привърженици на футбола в Благоевград и съмишленици на идеята Пирин. Спортно-техническото ръководство, футболистите и треньорите Ви поднасят най-искрените си извинения за претърпяната загуба в последния кръг от футболното първенство на А ПФГ.

 

Клубът Ви се извинява за нанесената обида и обещава още в следващата среща да покаже подобаващите дух и качество, които съмишлениците ни заслужават.

 

Всички ние поемаме отговорността и обещанието, когато следващия път футболистите излязат със зеления екип и орела на гърдите, да видите несломимостта и непримиренчеството което Вие, верните наши привърженици, заслужавате.

 

Ние мислим и се надяваме, че както винаги заедно сме се справяли с трудните ситуации, така и сега ще успеем да покажем високото място във българската футболната йерархия на клуба и неговите привърженици.