
Отборите на „Пирин" (Благоевград) и „Септември" (Симитли) ще завършат годината с контролна среща помежду си в петък от 14.00 часа на терена в Мурсалево. Първоначално мачът трябваше да се играе на стадиона в Симитли, но домакините са преценили да го запазят.
Днес „Пирин" поднови тренировки на терените в хотел "Езерец" заради лошото състояние от дъжда на тези в Рилци. В почивка освен Даниел Пеев са и други двама контузени - Георги Георгиев и Стефан Станчев. Те ще се приберат в Благоевград отново на 11 януари, когато започва зимната подготовка за новия полусезон.
Треньорът Стефан Грозданов каза, че докато не разбере, кои ще бъдат продадени не може да говори за нови попълнения. Всичко това ще бъде известно до понеделник, когато е и срещата му с клубните акционери.
Засега интерес от другите клубове има към Борис Гaлчев, Даниел Пеев, Тодор Паланков и Драги Коцев.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ