Пирин (ГД) бие и представя осем нови

Пирин (Гоце Делчев) се наложи с 4:2 над третодивизионния Септември (Симитли) в единствената си контрола, която се игра на централния стадион в града.

Преди мача пък бяха представени всичките осем нови попълнения с изключение на добре познатия у нас бразилец Ели Маркес, който е гоцеделчевски зет.

Марио Близнаков откри резултата за Пирин (ГД) в 32-а минута от дузпа, а Боянчев си вкара куриозен автогол, след като върна топката към вратаря Юсев, който пък не успя да я улучи.

През второто полувреме Мартин Газиев се разписа за 2:1 в 68-ата минута, а Зефир Катунчев в 72-ата минута покачи на 3:1 след самостоятелен пробив.

Юношата на Пирин (Благоевград) Петър Янкулски намали за симитлийци в 82-ата минута, а пет по-късно резервата Павел Бакиев оформи крайното 4:2 с удар от близо.