
Малко след като научи съперниците на България в групата, старши-треньорът ни Пини Гершон сподели своите впечатления:
"Жребий като жребий. Можеше и да е по-добре, но можеше и да е по-зле. Сигурен съм, че всичките ни съперници ще имат трудност с нас. На всеки можем да се опънем. На нас ни трябва само една победа, за да попаднем сред първите три в групата и ще се класираме за следващата фаза. Много трудно е, тъй като най-вероятно ще трябва да бъде срещу домакините още на откриването", каза израелският специалист пред официалния сайт на БФБаскетбол.
"И в квалификациите попаднахме в много сериозна група и успяхме. Все пак по-добре да имаме труден жребий на Европейското първенство, отколкото да не сме се класирали и да играем в допълните квалификации. Много по-трудно щеше да ни е да ако бяхме в групата с Италия и Франция и да се броим да вземем последната свободна квота за Европейското първенство", завърши Гершон.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ