
снимка:
dailymail.co.uk
Селекционерът на Австралия Пим Вербек ще се оттегли от поста си след края на Световното първенство в ЮАР, без значение от резултатите на тима на Мондиала.
Холандският специалист обяви това свое решение в официално комюнике, в което се казва: "Много трудно ми беше да взема това решение, след повече от две години работа в Австралия, но мисля, че дойде времето да потърся ново предизвикателство".
Вербек застана начело на Австралия в началото на 2008 г. Неговият тим е в група на Мондиала с отборите на Германия, Сърбия и Гана.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ