ПФК Левски събира ДЮШ на коледно тържество в сряда

снимка: БГНЕС

Традиционното коледно празненство, което ПФК Левски организира за ДЮШ ще се проведе в сряда (3.12.2008 г.) от 10:30 часа, съобщава сайтът на "сините". На събитието ще присъства клубното ръководство, представители на спортно-техническия щаб и футболистите от мъжкия отбор на Левски Георги Иванов, Георги Петков, Лусио Вагнер и Живко Миланов, които ще раздадат награди на 11-те отличили се юноши през годината.