Петрич: Мислех да не празнувам при гол срещу Борусия

снимка: БГНЕС

Нападателят на Хамбургер Младен Петрич беше играч на мача по време на победата на своя отбор над над бившия му клуб Борусия Дортмунд с 2:1 и добави, че освиркванията на гостуващите фенове са го мотивирали още повече.

 

Петрич вкара гол и даде чудесен пас за победата на своите. „Казах си, че няма да празнувам ако вкарам. За мен това е уважение към феновете. Имах чудесна година в Дортмунд и феновете винаги ме подкрепяха. Но още при първото ми докосване на топката и началото на мача, всичко, за което бях мислил, ми изскочи от главата." заяви хърватският национал.