
Старши треньорът на баскетоболният тим на Лукойл Академик Петко Маринов заяви, след победата над Левски, че Уили Дийн е бил много разколебан и не е показал качествата си.
"Много изстрадана победа. Много сме разколебани явно. Най-разколебан обаче бе Уили Дийн. Не знам как да го вдигне. Аз съм опитен човек, опитвам всичко. Престоя му в Жалгирис много го е разконцентрирал. Без него ще ни е много трудн."
"Както Левски ни взеха купата така и ние играхме до последно за да спечелим мача. Момчетата се бориха до край, но това беше повече битка отколкото баскетбол. Имаме шанс да запазим първото място през сезона, което не е толкова важно защото видяхте от Плевен колко хора дойдоха, същото и срещу Левски. Ще бъда само морално удовлетворен ако завършим сезона първи."
"Съдиите допуснаха грешки и в двете пососки, но имаше някои неща, които всеки човек реагира спонтанно, но общо взето с такъв тежък мач се справиха," заяви Петко Маринов пред БНТ.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ