Петев: Левски е съперникът ни за титлата

Старши треньорът на Лудогорец Ивайло Петев определи Левски като най-сериозния опонент на „орлите" от Разград за титлата в NEWS7 футболно първенство.

Лудогорец срази с 4:1 гостуващия Ботев (Враца) и се завърна начело на класирането, измествайки именно „сините" от първата позиция.

По-рано днес Левски зарадва феновете си с бляскава и драматична победа с 2:1 над ЦСКА в едно от най-качествените издания на Вечното дерби.

„Реално Левски е най-сериозният ни конкурент за титлата, но до мача с тях има време.

За нас е важно да играем добре и с настроение, защото трябва да печелим мачовете си до този с Левски, за да бъде той решаващ за титлата.

Естествено, че се целим в това да станем шампиони и имаме всички шансове - лидери сме от доста дълго време", подчерта Петев.

"Победата ни дава настроение. През първата част вкарахме три гола, темпото падна след почивката.

И тогава имахме положения, но не ги реализирахме. Продължаваме напред с три точки.

Когато има настроение, ще побеждаваме. Пропуските, които направихме преди, оказаха влияние, но работим, за да не ги допускаме", допълни наставникът на Лудогорец.