Пепе е категоричен: Искам да остана в Испания

галерия:

Защитникът на Реал Мадрид Пепе ясно показа желанието си да остане в испанския клуб.

 

Челси и Манчестър Сити се оглеждат за 27-годишният играч, чийто договор изтича през 2012г. Въпреки това, футболистът обяви, че не мисли за напускане и шансът това да се случи е минимален.

 

Португалецът си представя дълга и успешна кариера под ръководството на сънародника му Жозе Моуриньо, за който е готов да пролее кръв.

 

„Искам да остана в Реал Мадрид за още няколко години," коментира бившият играч на Порто.

 

„Желанието ми е да продължа да играя с бялата фланелка, а бъдещето ми е в ръцете на агента ми и на Флорентино Перес," каза още Пепе

 

„Клубът знае, че искам да дам всичко за Реал и желая да съм част от историята," завърши Пепе.