
Защитникът на Реал Мадрид Пепе ясно показа желанието си да остане в испанския клуб.
Челси и Манчестър Сити се оглеждат за 27-годишният играч, чийто договор изтича през 2012г. Въпреки това, футболистът обяви, че не мисли за напускане и шансът това да се случи е минимален.
Португалецът си представя дълга и успешна кариера под ръководството на сънародника му Жозе Моуриньо, за който е готов да пролее кръв.
„Искам да остана в Реал Мадрид за още няколко години," коментира бившият играч на Порто.
„Желанието ми е да продължа да играя с бялата фланелка, а бъдещето ми е в ръцете на агента ми и на Флорентино Перес," каза още Пепе
„Клубът знае, че искам да дам всичко за Реал и желая да съм част от историята," завърши Пепе.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ