
Преминалият от Ливърпул в Портсмут до края на сезона Джармейн Пенант заяви, че почти никой от състава на „червените" не разбира треньора си Рафаел Бенитес. Футболистът успя да изиграе само пет мача за „мърсисайдци" през този сезон и дори се наложи да тренира сам, когато другите играеха мачове.
„В Ливърпул имах усещането, че кариерата ми се срива. Странно е, че ме свързваха с клубове като Реал Мадрид и Милан, а не можех да намеря място дори на скамейката на „мърсисайдци". Не знам какъв е проблемът на Бенитес с мен, но трябва да кажа, че половината играчи на Ливърпул не могат да се разберат с него. Той не ми казваше много. Мисля, че последно се пошегува нещо през 2006. Не, сериозно, казваше ми само „Добър ден". Не знам дали чуждестранните треньори не харесват характера на английските играчи и начина, по който работим. Все пак не мога да критикувам Бенитес, защото той спечели Шампионската лига и много трофеи за клуба."






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ