Пенант иска да остане в Ливърпул

снимка: dailymail.co.uk

По-рано днес Ливърпул приеха оферта от страна на Портсмут за полузащитника на "червените" Джърмейн Пенант. Помпи получиха право да преговарят с халфа, но изглежда самият футболист няма никакво намерение да напуска Анфийлд.

 

"Желанието ми е да остана в Ливърпул и все още се надявам то да се осъществи", заяви Пенант по-рано днес. "Около бъдещето ми в Ливърпул се появиха редица слухове, но аз винаги съм отстоявал желанието си да остана в клуба."