Пелегрини: Трябва ни само точка, за да се класираме напред

снимка: БГНЕС

Треньорът на Виляреал Мануел Пелегрини призна, че снощи отборът му е пропуснал възможността да се класира на теория за следващата фаза в напреварата за Шампионската лига, след като испанците завършиха 2:2 с датския Олборг като гости.

 

„Класирането ни за следващата фаза е твърде реално. Не е сигурно, но ако поддържаме това ниво, трябва да преминем в следващата фаза без проблем. Равенството не е нито добро, нито лошо за нас. Дойдохме тук, за да си осигурим класирането, въпреки че това зависеше и от мача на Манчестър. Все пак не ми се струва нормално в състезание като Шампионската лига да постигаме това две срещи преди края. Трябва ни само още точка и дано я вземем още в следващия мач с Юнайтед. Никога не е лесно да печелиш далеч от дома, защото напрежението е по-голямо и противникът ти играе по-добре пред собствена публика, а Олборг наистина заслужи равенството." завърши чилийският специалист.