
Треньорът на Виляреал Мануел Пелегрини беше в много добро настроение след класирането на отбора му за фазата на директните елиминации в Шампионската лига, но заяви, че испанците е можело и да спечелят двубоя с Манчестър Юнайтед, ако са разполагали с всичките си нападатели.
„Мисията е изпълнена - още нямаме загуба от Манчестър Юнайтед. За съжаление не можахме да спечелим, поради отсъствието на контузените ни нападатели. Тяхната липса ни направи по-малко опансни, но добре е, че отборът успя да преодолее тези проблеми, както и това, че Маркос Сена трябваше да излезе на полувремето. Бруно се справи много добре на мястото му. Групата вече е ясна, Манчестър ще са първи и едва ли нещо ще се промени." заяви Пелегрини.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ