
Нападателят на Барселона Педро, който вкара гол при загубата с 1:3 от Интер не бе доволен от рефера след загубата на „Сан Сиро" в първата полуфинална среща от Шампионската лига.
22-годишният испанец изведе Барселона напред в резултата в 20-та минута, но след това „нерадзурите" обърнаха с голове на Снайдер, Майкон и Милито.
„Съдията не успяваше да се справи добре с двубоя и често прекъсваше играта заради нарушения, което е срамно," заяви Педро.
Педро също така заяви, че срещата реванш на „Кам Ноу" ще бъде много по-трудна:
„Срамно е че ни отбелязаха тези два гола. Така реванша ще бъде много по-труден и трябва да сме фокусирани до край ако искаме да се класираме на финал," заяви Педро.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ