Педро критикува рефера, очаква труден мач на реванша

галерия:

Нападателят на Барселона Педро, който вкара гол при загубата с 1:3 от Интер не бе доволен от рефера след загубата на „Сан Сиро" в първата полуфинална среща от Шампионската лига.

 

22-годишният испанец изведе Барселона напред в резултата в 20-та минута, но след това „нерадзурите" обърнаха с голове на Снайдер, Майкон и Милито.

 

„Съдията не успяваше да се справи добре с двубоя и често прекъсваше играта заради нарушения, което е срамно," заяви Педро.

 

Педро също така заяви, че срещата реванш на „Кам Ноу" ще бъде много по-трудна:

 

„Срамно е че ни отбелязаха тези два гола. Така реванша ще бъде много по-труден и трябва да сме фокусирани до край ако искаме да се класираме на финал," заяви Педро.