Пауло Бенто: Приоритет за нас е португалското първенство

Треньорът на Спортинг (Лисабон) Пауло Бенто заяви, че тимът му трябва да победи Байерн (Мюнхен) заради честта на клуба. Двата отбора се срещат утре вечер в среща реванш от Шампионската лига. Преди две седмици немците победиха в Лисабон с 5:0.

 

"Все още не съм решил дали да правя промени в отбора преди началото на мача. В момента приоритет за нас е португалското първенство, тъй като за Шампионската лига може да се каже, че нямаме шансове.

 

Гордея се с всеки един от моите играчи, въпреки загубата в първия мач. Мисля, че имаме доста добър отбор и трябва да победим за честа на клуба", каза Бенто.