Паскуале Марино: Удинезе е готов за битка с Ювентус

галерия:

Наставникът на застрашения от изпадане тим на Удинезе - Паскуале Марино увери феновете на отбора, че той и възпитаниците му са готови за домакинския мач срещу Ювентус утре.

 

"Момчетата вложиха максимални усилия в тренировъчния процес и следват инструкциите ми до последната буква. Казано накратко - готови сме за битка", коментира наставникът на тима от Удине пред Il Corriere dello Sport.

 

"В момента Ювентус са в лош период, но са отбор, който притежава огромна класа. Имат ресурсите, които могат да ги изведат до победа срещу който и да било тим. Води ги Алберто Дзакерони, който е изключителен специалист, който аз лично много уважавам", продължи Марино.

 

"Ние обаче сме готови и сме се съсредоточили изцяло върху сблъсъка утре. Ще дадем всичко от себе си от първата до последната минута", заключи италианският специалист.