ПАОК победи ЦСКА с 1:0

снимка: БГНЕС

ЦСКА загуби от ПАОК с 1:0 в приятелска среща играна в Солун. Стадионът на домакините "Тумба" събра над 18 000 зрители, които бяха дошли да наблюдават официалното представяне на своя тим за новия сезон.

 

 

Първото полувреме завърши 0:0 след като и двата отбора имаха положения за отбелязване на гол. За ЦСКА дебют направиха привлечените на проби Гардар Гунлаугсон и Саша Болер.

 

Финландецът имаше взможност да отбележи гол след като нахлу в наказателното поле на гостите, финтира и после шутира, но ударът му бе избит от вратаря на домакините. Добро впечатление направиха Зе Руи и Болер, докато Ели Маркес направи няколко грешки в защита.

 

 

Домакините откриха резултата в 53-та минута с гол на Константинидис, който остана непокрит след диагонално центриране на Верон.

 

През второто полувреме Димитър Пенев направи няколко смени, като в игра се появиха Велинов, Сандански, Тошев, Златинов, Петков и Куртиси

 

Стартов състав на ЦСКА: Беконо, Машадо, Узунов, Бранеков, Маркес, Янчев (кап.), Болер, Гунлаугсон, Зе Руи, Мороз и Удоджи