
Вашингтон Кепитълс претърпя тежка загуба у дома с 6:2 от отбора на Флорида Пантърс и не успя да спечели трети пореден мач в НХЛ. Головете на Алекс Овечкин и Александър Семин се оказаха недостатъчни за столичани, които вече са трети в Източната конференция, с равни точки с тима на Ню Джърси.
Мачът започна добре за домакините, които откриха чрез Семин. До края на първата част обаче те допуснаха четири безответни гола, дело на Вайс, Маккейб, Боумийстър и Зедник.
През втората част Кълимор добави още един гол за „пантерите" и направи резултата 5:1. В средата на третата пък Михаел Фролик оформи разгрома за столичани, а в самия край на мача Овечкин все пак успя да се разпише за 6:2.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ