"Пантерите" от Флорида победиха Рейнджърс след дузпи

снимка: АП

Отборът на Ню Йорк Рейнджърс отстъпи след изпълнение на дузпи като гост на тима на Флорида Пантърс с 1:2.

 

Фредерик Сьорстрьом откри за тима на „рейнджърите" към края на първата третина след асистенция на Колтън Ор и Блеър Бетс. Веднага след прекъсването обаче „пантерите" изравниха чрез Михаел Фролик. В последната част не се стигна до нови попадения и така се наложи да бъдат играни продължения.

 

Там отново отборите не успяха да се победят, а при дузпите Флорида успяха да отблежат, докато Рейнджърс не успяха да преодолеят вратаря Вокун. Победното попадение бе дело на Рихарт Зедник при четвъртата дузпа.

 

Рейнджърс са пети в Източната конференция, докато отборът на Флорида заема седмото.