
Сръбският нападател на Херта Марко Пантелич отново тренира с отбора, след като дълго време лекуваше травми в глезена и коляното.
Острието на столичани получи последната си травма в първия мач на "Старата дама" през 2009г. срещу тима на Айнтрахт Франкфурт, който Херта спечели с 2:1. Очакваше се сърбинът да е на крака за мача на берлинчани с Байерн Мюнхен, а в последствие и за срещата с Гладбах, но едва тази седмица футболистът на Херта бе способен да поднови тренировки.
"Радвам се, че отново тренирам. Вече нямам болки и мога да играя. Днес ще се отдам на тренировки и се надявам да играя утре срещу Котбус", сподели лично Пантелич пред сайта на Херта.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ