Пантелич каза сбогом на феновете на Херта

снимка: sportgate.de

Нападателят на немския Херта Марко Пантелич си взе довиждане с привържениците на "Старата дама" след днешния двубой на тима с Шалке, завършил при резултат 0:0.

 

Сърбинът ще напусне берлинския тим в края на сезона като свободен агент след четири години вярна служба на "Олимпиащадион".

 

Пантелич има 138 мача с фланелката на Херта в които е отбелязал 58 попадения.