
снимка:
sportgate.de
Нападателят на немския Херта Марко Пантелич си взе довиждане с привържениците на "Старата дама" след днешния двубой на тима с Шалке, завършил при резултат 0:0.
Сърбинът ще напусне берлинския тим в края на сезона като свободен агент след четири години вярна служба на "Олимпиащадион".
Пантелич има 138 мача с фланелката на Херта в които е отбелязал 58 попадения.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ