Палермо иска да задържи Миколи

снимка: ideavision.it

Ръководството на Палермо желае да задържи Фабрицио Миколи в своите редици и занапред, съобщиха медиите на Ботуша. 29-годишният нападател премина на „Ренцо Барбера" през лятото на 2007 г. и бързо се превърна в любимец на сицилианските фенове. Агентът на играча Фабрицио Калиандро също потвърди за това.

 

„Фабрицио в Лече ? Може би в бъдеще ще има време и за това. В момента обаче, той се чувства прекрасно в Сицилия и желае да остане. Да играе за Лече би било сбъдната мечта за него, защото и той самия е от този регион на Италия, но засега бъдещето му е свързано с Палермо. Вече работим за подновяване на договора му", завършва агентът.

 

Контрактът на Миколи с клуба изтича през 2010 г.