
Нападателят на Дженоа Рафаеле Паладино, който не беше играл от месец май заради вирусна инфекция, бе щастлив след последния съдийски сигнал срещу веронския Киево, въпреки първото поражение на отбора му в Серия А с 1:3.
"Нямате представа какво преживях - прекарах четири месеца без да правя нищо, това бе най-лошият период в живота ми. Всички ме питаха кога ще се върна. Ето ме, хубаво е да се завърнеш, а по ирония на съдбата следващият ни мач е срещу Ювентус - един много специален съперник", заяви нападателят.
Паладино все още е част от торинския гранд, чиято фланелка носеше в периода 2002-2004 и 2006-2008, преди Дженоа да плати 5 млн. евро за 50 процента от правата му.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ