Паладино: Хубаво е да се завърнеш

снимка: skysports.com

Нападателят на Дженоа Рафаеле Паладино, който не беше играл от месец май заради вирусна инфекция, бе щастлив след последния съдийски сигнал срещу веронския Киево, въпреки първото поражение на отбора му в Серия А с 1:3.

 

"Нямате представа какво преживях - прекарах четири месеца без да правя нищо, това бе най-лошият период в живота ми. Всички ме питаха кога ще се върна. Ето ме, хубаво е да се завърнеш, а по ирония на съдбата следващият ни мач е срещу Ювентус - един много специален съперник", заяви нападателят.

 

Паладино все още е част от торинския гранд, чиято фланелка носеше в периода 2002-2004 и 2006-2008, преди Дженоа да плати 5 млн. евро за 50 процента от правата му.