Оуен: Ако получа възможност, ще се разпиша

снимка: dailymail.co.uk

Нападателят на Нюкясъл Майкъл Оуен отвърна на критиците, които го упрекнаха за слабото му представяне напоследък. Той заяви, че няма какво да доказва на никого с играта си.

 

„Ставам сутринта със спокойна съвест относно представянето си на терена", каза Оуен пред медии на Острова. „Знам много добре, че ако получа възможност, ще се разпиша и не се притеснявам за това."

 

„Естествено, че всички ще кажат, че не съм вкарвал от осем двубоя. В някои мачове обаче записвах по едва десетина минути, но не е това въпросът. Ако навляза в голова серия, всички пак ще коментират колко поредни мача съм вкарал, а това е грешно", завършва Оуен.