
След като миналата седмица се играха само два мача от английската Висша лига, днес стана ясно че още един мач е отложен. Двубоят между Портсмут и Бирмингам няма да се състои, заради наводнения терен на „Фратън Парк" в Портсмут.
Много мачове от по-долните дивизии на Англия, както и мачът от шотландската Висша лига между Сейнт Джонстън и Абърдийн, също няма да се състоят. SPORTA.BG ви припомня, че миналата седмица бяха отложени мачовете Уигън - Астън Вила, Ливърпул - Тотнъм, Хъл Сити - Челси, Фулъм - Портсмут, Бърнли - Стоук Сити и Съндърланд - Болтън.
Все още не са ясни датите, на които мачовете ще се състоят.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ