
Пилотът на Репсол Хонда Дани Педроса претърпя втора операция за последните два месеца, след като този път оперирана бе дясната ключица на испанеца.
Педроса пострада по време на последното Гран при на Франция, когато осъществи неблагополучен за него контакт с Марко Симончели. Педроса бе опериран в клиника в Барселона, където не толкова отдавна бе коригиран и проблемът му с лявата ключица, която той нарани още през 2010.
Лекарите използваха специална титаниева пластина, с която да коригират фрактурата в ключицата, а след рутинни медицински тестове, Педроса ще бъде изписан.
Очаква се през следващата седмица испанецът да стартира рехабилитация, като участието му в Гран при на Каталуния на 5 юли продължава да бъде несигурно.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ