Отложиха състезанията от Държавното първенство по ски

снимка: bulgariaski.com

След като вчера бяха отменени стартовете по спускане за Държавното първенство по скоростни дисциплини /17-20.02.2009г./ на писта Бъндерица в ски център Банско, днес беше отложен и планираният супер гигантски слалом, съобщиха от роднат федерация.

 

Силният снеговалеж и значителното снегонатрупване възпрепятстват подготовката и обезопасяването на трасето, което принуди организаторите от СК"Юлен" и БФСки да отложат състезанията.