Отложиха първата копка на многофункционалната зала

снимка: dresweb.com

Министър-председателят на България Сергей Станишев прие на работна среща председателите на ДАМС Весела Лечева и на БОК Стефка Костадинова по повод построяването на многофункционална зала в София.

 

На съвещанието в Министерския съвет присъстваха представители на голяма част от спортните федерации - Валентин Савов (борба), Таня Богомилова (плуване), Стефан Цветков и Георги Дончев (тенис), Добри Карамаринов (лека атлетика), Мария Гигова (художествена гимнастика), Стефан Сергиев (шахмат), Цеко Минев (ски), Йордан Йовчев (спортна гимнастика), Валентин Праматанов (бокс) и много други.

 

Многофункционалната зала ще бъде изградена на 4-ти километър до базата на ЦСКА, а нейната първа копка трябваше да бъде направена днес от шефката на ДАМС, но бе отложена за четвъртък по молба на министър-председателя.