
Големият студ и обилният снеговалеж е причина за отлагането на няколко мача във водещите европейски първенства. Като че ли най-засегнати от тежките атмосферни условия са Италия и Холандия.
Вчерашните мачове в Серия А между Болоня - Аталанта, Фиорентина - Милан бяха отложени за днес, но тъй като няма подобрение в атмосферните условия те бяха отложени за втори път. Също така днешният двубой между Дженоа и Бари също бе отложен. Във Флоренция положението със стадиона е най-добро, но градът е скован от поледица, което създава предпоставки за множество проблеми на хилядите фенове, които се очаква да бъдат на стадиона.
В Холандия пък всичките пет мача, които трябваше да се играят днес от Ередивизие са отложени. В Белгия трябваше да се играят днес два мача от Висшата лига между, които и дербито Андерлехт - Брюж.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ