
Двубоите от Висшата лига на Англия Фулъм - Блекбърн и Портсмут - Манчестър Сити бяха отложени заради лошото време на Острова. Терените и на двата стадиона са замръзнали, което не позволява провеждането на срещите.
Освен тези мачове, още 20 двубоя от по-долните дивизии също са отложени заради лошите атмосферни условия в Англия. В Шотландия също няма да се играят няколко мача, като три от тях са от Купата на страната, а 4 от трета дивизия.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ