
Мъжкият представителен отбор на БК Овергаз излиза в неделя от 17.00 часа в столичната зала „Триадица" срещу Берое от Стара Загора в отложен мач от деветия кръг на първенството на "А" група. Той трябваше да се състои в края на миналата година, но поради домакинството на клуба на силния международен коледен турнир в София, срещата бе изместена за 25 януари.
Досега момчетата на Янко Янчев се представят много добре и имат 4 победи от 8 изиграни срещи. Успех утре срещу Берое ще ги изравни по актив с други три отбора - Видабаскет, Славия и Дунав 2007 на третото място. С този мач на практика ще завърши първият полусезон от шампионата на "А" група при мъжете. Вторият етап стартира на 15 февруари, а тогава на Овергаз предстои домакинство на Видабаскет. Програмата през пролетния дял е изключително благоприятна за отбора и при добри игри може да гони място в челната тройка. Като се има предвид, че почти всички в този състав са от детско-юношеската школа на клуба, това ще е голям успех за отбора.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ