
Международната ски-федерация обяви, че отложеният старт от Световната купа по ски-алпийски дисциплини за жени в дисциплината спускане, който трябваше да се проведе в швейцарския зимен център Сейнт Мориц, ще бъде в Банско.
Стартът, който трябваше да се проведе на 21 декември, беше отменен заради силните ветрове. Така от ФИС днес взеха решения той да се проведе през уикенда, в който България ще бъде домакин на старт от Световната купа за жени.
Отложеното състезание ще се проведе на 27-и февруари. На 28-и февруари ще има отново спускане, а на 1-ви март най-добрите алпийки в света ще се състезават в дисциплината супергигантски слалом.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ