Отлагат регистрацията на новия Ботев

галерия:

Възродителите на най-стария ни футболен клуб - Ботев (Пд), все още не са подали документите за регистрация в съда, установи News4000. След събранието в Новотел "Пловдив" в събота новият Управителен съвет на "жълто-черните" обеща резултат от съдебна палата в края на тази седмица.

 

Документите обаче не са внесени, тъй като са с много пропуски. Протоколът от събранието е готов, но имало да се събират подиписи на членовете от клуба, чиято последна регистрация е от 1990 година.


От щаба на организацията заявиха, че "всичко е под контрол" и няма да се стигне до "неочакван край". Вписването в съда обаче ще се забави и ще стане факт след предстоящите в началото на май празници.


Успоредно с подготвоката на документите за съда върви и кампанията по събиране на членския внос. Годишната такса е 240 лева и трябва да се приведе в сметката на възраждащия се клуб до 31 май.