"Отбор на надеждата" прави турнир в Бургас

"Отбор на надеждата", който ще представя България на Световното първенство за бездомни хора в Мексико Сити през октомври, ще даде възможност на минимум три бургаски отбора да играят срещу него.

Право на участие в тези мачове ще получат победителите в турнира "Играй с националите", който ще се проведе на 2 септември 2012 г. от 10:00 до 17:00 часа в спортен комплекс "Славейков" в партньорство с община Бургас.

Първите 12 желаещи отбора от минимум 4 играчи (вратар + трима полеви) ще могат да се включат в надпреварата. Таксата за участие е 20 лв. на отбор на мач (с две полувремена по 10 минути) и всички събрани средства ще бъдат предоставени на играчите от националния ни тим за бездомни хора. Всеки тим ще играе максимум 2 мача.

Повече за регламента на състезанието ще може да прочетете на nacionalite.org, а записването за участие ще става на имейл play@nacionalite.org чрез изпращане на заявка с имената на участниците и номера на мобилен телефон за връзка с отбора.

Програмата на мачовете ще бъде обявена на сайта nacionalite.org два дни преди турнира и всеки тим ще получи имейл с началния час на първия си двубой.