
От ръководството на Фиорентина потвърдиха, че няма да пречат на Чезаре Прандели да поеме "скуадра адзура" и специалистът ще може да замени Марчело Липи начело на настоящите световни шампиони след края на Мондиал 2010.
Вицепрезидентът на "виолетовите" и изпълняващ длъжността президент на тима Марио Конини потвърди новината, че Прандели ще напусне клуба, за да стане треньор на Италия след края на Мондиала в Южна Африка.
"Миналата седмица имаше събрание в главния ни офис, в което взеха участие Прандели и спортният ни директор Панталео Корвино, където правихме планове за следващия сезон. Когато започна срещата, ние дадохме благословията си на Прандели", заяви Конини.
"Не би било правилно да не му разрешим да стане треньор на Италия. Не искам да му казвам сбогом, а само довиждане. Надявам се той да спечели Световното първенство и след това да се върне при нас след четири години", добави вицепрезидентът на "ла виола".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ