Освиркваха Кокала при представянето на Локо (Сф)

Феновете на Локомотив (София) освиркваха бурно треньора на отбора Емил Велев-Кокала при представянето на тима за новия сезон.

Той влезе в конфликт с привържениците преди първата тренировка на столичани след лятната пауза. Сега Кокала остана абсолютно невъзмутим от освиркванията.

Локомотив пък победи с 1:0 Сливнишки герой на стадиона в квартал "Надежда". Единственият гол в приятелския мач вкара Николай Дюлгеров в 53-ата минута.

В 21-та минута Бранимир Костадинов бе спънат в наказателното поле на Сливнишки герой и главният съдия Мартин Стоименов отсъди дузпа. Дузпата бе изпълнена от бразилеца с български паспорт и бивш български национал Маркиньос, който финтира вратаря Минев, но ударът му мина на сантиметри край страничната греда.

В 53-та минута нигерийският полузащитник Емануел центрира от корнер отдясно на вратата на Сливнишки герой, Александър Дюлгеров скочи най-високо и изпрати с глава топката във вратата на Минев - 1:0 за Локомотив /София/.

В 83-та минут нигериецът Емануел се контузи и на неговото място се появи юношата Теодор Ганчев.

В продължението след края на мача Александър Дюлгеров бе близко до втория си гол в мача, но този път ударът му с глава мина на сантиметри край вратата на гостите от Сливница.