Още една българска победа на "Странджата"

Представителят ни в кат. до 81 кг. Светослав Христов победи в изключително оспорван двубой с 2:1 точки латвиеца Никита Версокис в първия си мач от боксовия турнир за Купа "Странджа".

Пред почти пълните трибуни родният ни представител изнесе изключително силни заключителни минути в последния рунд и с това успя да спечели срещата и да продължи напред.

От състезанието отпадна другият български боксьор в тази категория, Веселин Тодоров, който загуби с 0:3 точки от представителя на Еквадор Карлос Горгона в същата категория.

В 19:00 часа започва официалното откриване на 65-то издание на турнира. След церемонията срещите в тренировъчната зала на "Арена Армеец" продължават.

До края на днешната програма на ринга ще се качат още 5-ма наши състезатели: Симеон Чамов /69 кг./, Николай Коев /69 кг./, Светлин Спасов /69 кг./, Стефани Койков /75 кг./ и Владимир Георгиев /75 кг./