Осем мача от А група по телевизията

Срещата между бургаските Черноморец и Нефтохимик, който бе излъчен директно в ефира на NEWS7 снощи, сложи началото на дългата футболната програма на "А група".

Първият тест за ЦСКА е в сряда от 19:30 часа на стадион "Българска армия" срещу шампионите от Разград.

ЦСКА - Лудогорец - пряко по TV7, като студиото преди срещата започва 15 минути по-рано. Гост-анализатор e един от любимците на "червените" фенове - Стойко Сакалиев.

Отново в сряда, преди големия сблъсък, предстои друг любопитен мач от 29-ия кръг - Ботев приема Черно море от 15.00 часа, като мачът ще бъде излъчен пряко по TV 7.

Левски търси втора победа под ръководството на Елин Топузаков в четвъртък при гостуването на Локомотив (Пловдив). Футболната битка ще предава NEWS7 от 17:50 часа.

В съботния следобед е второто сериозно предизвикателство пред ЦСКА - гостуване на Литекс. Прякото предаване по TV7 от Градския стадион в Ловеч е с начален час 15:30 ч., и ще продължи цели три часа.

Спортният следобед в последния почивен ден стартира в 15:30 часа по NEWS7 отново с участието на тима на Георги Иванов - Черно море.

Този път срещу родния му Локомотив (Пловдив) на стадион "Тича". Непосредствено след последния съдийски сигнал и отзивите, баскетболът заменя футбола в програмата с двубоя Левски - Рилски спортист.

Голямото дерби в неделния ден традиционно е от 19:30 по TV7 - Лудогорец - Ботев (Пловдив). 30-ият кръг приключва в понеделник с мача Славия - Локомотив (София) от 17.00 часа по NEWS7.