
снимка:
pirinfc.com
Часове след проведеното събрание на управителния и надзорен съвет на ПФК "Пирин Благоевград" АД, "орлетата" проведоха първа тренировка под ръководството на новия старши треньор Петър Михтарски, съобщиха от клуба.
Преди тренировката, мажоритарния собственик Николай Галчев събра футболистите и целия спортно-технически щаб, като проведе половин часов разговор с тема моментното състояние на отбор.
Пиринци тренираха на градския стадион в Бобошево, като план графика до края на седмицата включва двуразови тренировки малкото градче, а в събота ще се проведи двустранна игра на стадион "Христо Ботев".






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ