
снимка:
pirinfc.com
След като направиха сутрешна тренировка на стадион "Христо Ботев", днес по обяд 26 орленца се качиха на клубния автобус и отново заминаха за Белица, където ще се проведе втория етап от подготовката за есенния сезон 2008, съобщиха от клуба.
Днес не тренираха Борислав Хазуров и Веселин Стойков, като първия се оплаква от контузия, а втория замина на проби в Швейцария.
Следващата по важна дата в подготовката е 23 юли (сряда), когато в Белица, а не както бе обявено по рано в Банско, от 18:30 ще се проведе следващата контрола с отбора на Беласица Петрич.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ