
снимка:
myspace.com
Отборът на Олимпик (Марсилия) беше наказан да играе един домакински мач при закрити врати заради поведението на привържениците, хвърляли огньове по терена, предаде БТА. Клубът ще обжалва наказанието пред Професионалната лига на Франция.
"Това наказание не е адекватно на провинението ни и освен това не вярвам, че трябва да се прилага по такъв начин", каза президентът на клуба Папе Диуф.
Следващият домакински мач на Марсилия е с Гренобъл, а тимът е на 1 точка от лидера Лион девет кръга преди края на първенството.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ