
Хърватският национал Ивица Олич обяви, че няма намерение да напуска Хамбургер и смята да изпълни договора си с германския тим докрай.
"Нямам желание да се местя. Оставам си в Хамбург", категоричен е Олич след доброто си представяне за "шахматистите" на Евро 2008 в Австрия и Швейцария.
В същото време съотборникът му Тимоти Атуба не изключва възможността да напусне "хамбургерите" още това лято. "Първо трябва да пристигне конкретна оферта, която да бъде добра както за мен, така и за Хамбургер", заявява камерунският защитник пред "Билд".
Атуба обаче допълва, че семейството му се чувства много добре в Хамбург и той ще продължава да дава най-доброто от себе си за водения от холандеца Мартин Йол тим. /БГНЕС






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ