Окука: Спечелихме заслужено срещу Левски

снимка: БГНЕС

Старши-треньорът на Локомотив София Драгомир Окука заяви след края на мача с Левски, че "железничарите" са спечелили заслужено с 1:0 срещу "сините". Двата тима се изправиха един срещу друг в двубой от 6-ия кръг на "А" група.

 

"Локомотив игра добре срещу много добър противник. Според мен, заслужено победихме. В предишните срещи също играхме добре, но все не успявахме да вкараме гол. Днес спечелихме с хубав гол. Левски, ЦСКА и Литекс са силни отбори и ние сме някъде около тях като качество", каза сърбинът Окука.