Окака Чука: Това бе първият ми гол на "Олимпико", ще има и още

снимка: uefa.com

Младият нападател на Рома Стефано Окака Чука, който отбеляза първия гол при победата с 2:0 над ЦСКА над Рома бе много доволен от играта си.

 

"Това бе първият ми гол на "Олимпико", надяам се че ще има и още. Това бе един добър мач за нас даже и без Франческо Тоти."

 

Капитанът на „вълците" не игра срещу ЦСКА за да може да бъде готов за двубоя с Наполи от Серия А, след като Рома записа две поредни равенства в последнита два мача в италианския шампионат.

 

"Имаме нужните качества за да се представяме на ниво. Когато се смени треньора е нормално да мине известно време, за да разберат изцяло футболистите новата тактика и начин на игра," заявърпи Окака Чука.