Официално: Шевченко се завърна в Динамо (Киев)

Мъките на Андрий Шевченко в Челси най-после свършиха, след като украинската суперзвезда се завърна в клуба, откъдето тръгна за големия футбол - Динамо (Киев), съобщава днес The Guardian.

 

Носителят на Златната топка за 2004 г. е подписал двугодишен договор с Динамо, като се очаква днес да бъде представен пред медиите на официална пресконференция в украинската столица.

 

Шева се присъедини към Челси през лятото на 2006 г., след рекорден за това време трансфер от 30 милиона паунда от италианския гранд Милан, но престоя на голмайстора на "Стамфорд Бридж" се оказа истински кошмар за него.