Официално: Роби Кийн в Селтик до края на сезона

галерия:

Нападателят на Тотнъм Роби Кийн ще играе в Селтик до края на сезона. Това стана ясно в последния ден на трансферния прозорец, когато ирландецът подписа сделката с „детелините".

 

Кийн не получаваше много шансове за изява на „Уайт Харт Лейн" и успя да убеди шефовете си, че е по-добре да поддържа форма в друг тим. Мениджърът на „шпорите" Хари Реднап не се противопостави на това решение на футболиста и го пусна в Шотландия.

 

Трансферът на ирландския национал идва само няколко дни, след като Тотнъм обяви привличането на исланския нападател Ейдур Гудьонсен.