
Манчестър Сити подписа с холандския полузащитник Найджъл де Йонг, съобщи официалният сайт на „гражданите".
24-годишният футболист сложи подписа си под договор за 4 и половина години, след като по-рано днес премина медицински прегледи и уточни личните си условия с клуба. От Манчестър Сити не съобщават каква е трансферната сума, която ще платят на Хамбургер за холандеца.
Де Йонг стана второто ново попълнение на „гражданите" тази седмица, след присъединяването на Крейг Белами.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ