Официално: Де Йонг подписа с Манчестър Сити

Манчестър Сити подписа с холандския полузащитник Найджъл де Йонг, съобщи официалният сайт на „гражданите".

 

24-годишният футболист сложи подписа си под договор за 4 и половина години, след като по-рано днес премина медицински прегледи и уточни личните си условия с клуба. От Манчестър Сити не съобщават каква е трансферната сума, която ще платят на Хамбургер за холандеца.

 

Де Йонг стана второто ново попълнение на „гражданите" тази седмица, след присъединяването на Крейг Белами.