
Старши треньорът Драган Канатларовски определи група от 20 футболисти за утрешния двубой срещу Черно море. В последния момент двама от избраниците на македонския специалист ще отпаднат от състава.
Веднага след днешното занимание „черно-белите" се отправиха на режим в хотел „Тримонциум Дедеман". От тима отпаднаха сърбите Павле Делибашич и Милан Милутинович, както и юношите Веселин Марчев, Христиан Попов, Любомир Цеков и Георги Неделчев. Наказан е вратарят Стоян Ставрев, а вместо него за първи път в представителния тим е повикан Стефано Кунчев. Двубоят с „моряците" е утре от 17,00 часа.
Ето и цялата група за мача с Черно море:
Кирил Акалски, Стефано Кунчев, Георги Мечечиев, Йордан Милиев, Мартин Сечков, Ангел Йошев, Петър Кюмюрджиев, Людмил Николов, Петър Лазаров, Любомир Чернев, Румен Горанов, Евертон Джилио - Том, Даксон да Силва, Гюрсел Вели, Иван Караманов, Анатоли Тодоров, Димитър Илиев, Герасим Заков, Искрен Писаров и Георги Данов.






















Лудогорец
ЦСКА-София
Левски
Ботев Пд
Берое
Локомотив Пд
Манчестър Сити
Манчестър Юн
Челси
КоментариНапиши коментар
ОЩЕ КОМЕНТАРИ